Exteriérové žalúzie

Regulácia, dizajn, kvalita

Dôležitosť výberu exteriérového žalúzia spočíva v jeho funkčnosti. Žalúzie je tieniacim prvkom, regulátorom prirodzeného svetla a tepelnej klímy vo vašom dome. Vyberte si z ponuky kvalitných hliníkových žalúzií, ktoré okrem svojich užitočných vlastností spĺňajú funkciu vizuálneho doplnku vašich okien.

ŽALÚZIE C-80

Vonkajšie žalúzie C-80 s vedením vo vodiacich lištách s lamelou v tvare C a šírke 80 mm. Žalúzie sú elegantným a vysoko funkčným prvkom tieniacej techniky, ktorý dokáže odtieniť až 85% slnečného žiarenia a tým tak zabrániť prehrievaniu interiéru. Ovládanie žalúzie je možné pomocou kľuky, alebo elektromotoru. Pri použití automatík reagujúcich na slnko a vietor docielite maximálneho komfortu.

K tichému chodu žalúzií prispieva tesnenie vo vodiacich profiloch. Vodiace profily a spodný profil ponúkame v eloxe, alebo v ľubovolnej farbe podľa RAL. Horný profil je vyrobený z pozinkovaného plechu, alebo hliníku. K zakrytiu horného profilu a stiahnutého zväzku lamiel je použitý hliníkový krycí plech dodávaný v ľubovolnej farbe podľa RAL, alebo v eloxe. Štandardne ponúkame 8 farieb lamiel. Vonkajšie žalúzie s vedením vo vodiacich lištách majú väčšiu odolnosť v silnom vetre a menšiu hlučnosť než žalúzie s vedením na lanku.

ŽALÚZIE E-50M

Vonkajšie žalúzie E-50M s plochou lamelou šírky 50 mm. Žalúzie sú vysoko funkčným aj estetickým prvkom, ktorý dolaďuje vzhľad fasád budov a súčastne chráni interiér pred slnečným žiarením. Vďaka plochému tvaru lamiel zaberie stiahnutý zväzok lamiel podstatne podstatne menší priestor a tým menej zasahuje do okna v porovnaní s vonkajšími žalúziami s lamelou so spevnaným okrajom.

Pevné vodiace oceľové lanko potiahnuté plastom s priemerom 2 mm zaručuje bezpečnú a funkčnú prevádzku žalúzie. Ovládanie žalúzie je možné pomocou kľuky, alebo motoru. Hliníkový spodný profil a držiaky lanka ponúkame štandardne vo farbe bielej, striebornej a v eloxe. Spodný profil vrátane držiakov lanka dodávame s príplatkom v ľubovolnej farbe podľa RAL. Horný porfil je dodávaný buď z extrúdovaného hliníku, alebo pozinkovaného plechu. K zakrytiu horného profilu a stiahnutého zväzku lamiel je použitý hliníkový krycí plech dodávaný v ľubovolnej farbe podľa RAL, alebo v eloxe. Štandardne ponúkame 8 farieb lamiel.

ŽALÚZIE Z-70

Vonkajšie žalúzie Z-70 s vedením vo vodiacich lištách. Žalúzie umožňujú plynulo regulovať intenzitu svetla v interiéry a súčasne odtieniť až 80% slnečného žiarenia a tým tak zabrániť prehrievaniu interiéru domu. Lamela v tvare Z o šírke 70 mm sa zaválcovaným tesnením zaručuje bezhlučný chod a má navyše schopnosť zatemniť interiér takmer ako predokenné rolety. Ovládanie žalúzie je možné pomocou kľuky alebo elektromotora. Pri použití automatík reagujúcich na slnko a vietor docielite maximálneho komfortu.

K tichému chodu žalúzií prispieva tiež tesnenie vo vodiacich profiloch. Vodiace profily a spodný profil ponúkame v eloxe alebo v ľubovoľnej farbe podľa RAL. Horný profil je vyrobený z pozinkovaného plechu alebo z hliníka. K zakrytiu horného profilu a vytiahnutého zväzku lamiel je použitý hliníkový krycí plech dodávaný v ľubovoľnej farbe podľa RAL alebo v eloxe. Ponúkame 14 farieb lamiel . Vonkajšie žalúzie s vedením vo vodiacich lištách majú väčšiu odolnosť v silnom vetre a menšiu hlučnosť než žalúzie s vedením na lanku.

ŽALÚZIE Z-90

Vonkajšie žalúzie Z-90 s vedením vo vodiacich lištách. Žalúzie umožňujú plynulo regulovať intenzitu svetla v interiéry a súčasne odtieniť až 80% slnečného žiarenia a tým tak zabrániť prehrievaniu interiéru domu. Lamela v tvare Z o šírke 90 mm pomocou zaválcovaného tesnenia zaručuje bezhlučný chod žalúzie a má navyše schopnosť zatemniť interiér takmer ako predokenné rolety. Ovládanie žalúzie je možné pomocou kľuky alebo elektromotora. Pri použití automatík reagujúcich na slnko a vietor docielite maximálneho komfortu.

K tichému chodu žalúzií prispieva tiež tesnenie vo vodiacich profiloch. Vodiace profily a spodný profil ponúkame v eloxe alebo v ľubovoľnej farbe podľa RAL. Horný profil je vyrobený z pozinkovaného plechu alebo z hliníka. K zakrytiu horného profilu a vytiahnutého zväzku lamiel je použitý hliníkový krycí plech dodávaný v ľubovoľnej farbe podľa RAL alebo v eloxe. Ponúkame 17 farieb lamiel . Vonkajšie žalúzie s vedením vo vodiacich lištách majú väčšiu odolnosť v silnom vetre a menšiu hlučnosť ako žalúzie s vedením na lanku.
Potrebujete hliníkové okná? Vyžiadajte si nezáväzný návrh.
Cenová ponukaCenová ponuka
upload_234.jpg
upload_16.jpg
upload_236.jpg
upload_17.jpg
upload_18.jpg